Aktualności
informujemy, że decyzją Zarządu, w związku z utrzymującymi się silnymi mrozami, czasowo wstrzymujemy odbiór odpadów BIO.
Podczas obecnych warunków atmosferycznych odpady BIO ulegają przymarzaniu do ścian pojemników, co w praktyce uniemożliwia ich opróżnienie. Dodatkowo dochodzi do częstych uszkodzeń i łamania pojemników w trakcie prób ich opróżniania, co generuje straty oraz zagrożenie dla pracowników.
Wstrzymanie odbioru ma charakter tymczasowy i obowiązuje wyłącznie na okres występowania niskich temperatur. Niezwłocznie po ustąpieniu mrozów wznowimy odbiór odpadów BIO zgodnie z obowiązującymi harmonogramami.
Prosimy o przekazanie powyższej informacji mieszkańcom za pośrednictwem dostępnych kanałów informacyjnych.
Dziękujemy za zrozumienie.


zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)